Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,00 zł , zmiana od tamtej pory: -6,43%

Re: Obligacje best powtórka z GET?

Zgłoś do moderatora
Póki co to coraz gorzej to wygląda i zaczyna brzydko waniać. Szukanie wymówek typu "bo getback" itd. to tylko próba pocieszania się i racjonalnego tłumaczenia spadków.
Niestety z racjonalnością nie ma to nic wspólnego. Przy tych cenach obligacji, Best w zasadzie został odcięty od finansowania. (nikt nie kupi nowych z rentownościami o połowę niższymi). Prospekt, jak nawet komisja nieudaczników finansowych zatwierdzi, to mogą od razu wyrzucić do kosza.

Amen.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST -2,24% 26,20 2021-06-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.