Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,06 zł , zmiana od tamtej pory: 29,70%

Re: obkupiłem się po 6-6,20, czekam na kolejne kontrakty

Widzę zawodowe rozgrywanie tego setupu. Chyba jednak miałem złe założenia, gdyż zakładałem że nagroda będzie we wzroście kursu po wcześniejszej akumulacji na niskich poziomach (raczej tego nie dostrzegam - bynajmniej jeszcze nie dotychczas). Ten kontrakt jest chyba jednak zbyt duży w stosunku do kapitalizacji spółki by nie można było nagrody rozdystrybuować w inny sposób. No chyba, że wzrośnie kapitalizacja jak myśli prezes do 200 mln. Nie wiem czy to jest możliwe fundamentalnie - bo spekulacyjnie to owszem na takiej spółce. Ale załóżmy zdrowy wzrost np. przy 20-40 mln zysku netto i jakimś kolejnym dużym kontrakcie, o którym mówił ostatnio prezes (kiedyś mówił o kontrakcie za 400 mln - zasilaniu dla dużego zakładu, chyba spółki Orlenu i też popłynął). W tym wariancie widzę wzrost do 120-150 mln kapitalizacji (obecna poniżej 60 mln). Jest jedno ale lub nawet dwa. Nie jest powiedziane, że nie będzie dalszych spadków choć podkładane impulsy działają coraz słabiej i kurs nie jest zwalany - choć można to przecież zrobić bezproblemowo. No i wojna. Tu każdy wariant jest możliwy ale raczej negatywny niż pozytywny. Jesteśmy zbyt blisko konfliktu by sentyment był pozytywny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI -1,50% 7,86 2022-08-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.