Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,06 zł , zmiana od tamtej pory: 29,70%

Re: obkupiłem się po 6-6,20, czekam na kolejne kontrakty

Zgłoś do moderatora
Wykorzystywanie silnego impulsu fundamentalnego do tak agresywnej dystrybucji papieru nie prowadzi do byczych wnioskow. Chociaz jesli czekamy na obfite zbiory to nie zaszkodzi obficie podlac gnojowka to poletko. Przypominam ze jeszcze calkiem niedawno taki Bowim wyceniany byl z P/E rowne 1. Zobaczcie chocby PJP, kapitalizacja taka jak ATR a skala biznesu i potencjal zupelnie nieporownywalne. I jakos to glownemu nie przeszkadza. Ktk widze ze nawet , Ty zaczynasz miec dosc, to symptomatyczne, mowi sie, ze hossa zaczyna sie gdy ostatni byk przechodzi do obozu niedzwiedzi : ))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI -1,50% 7,86 2022-08-12 17:01:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.