Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,43 zł , zmiana od tamtej pory: -34,60%

Re: Obecnie ponad 30% prądu z OZE

Zgłoś do moderatora
I otóż to, ciężko się zarabia na giełdzie na państwowych spółkach, pierwsze co robią jak rusza jakis trend to dodrukowują kolejne miliony akcji, polecam sektor prywatny..... Między investorami mówi się o spółce oze capital, mam nadzieję że teraz spółka szeroko rozwinie skrzydła..... Myślę że jest do tego świetnie przygotowana

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -5,14% 6,17 2022-09-29 15:46:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.