Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,43 zł , zmiana od tamtej pory: -33,43%

Re: Obecnie ponad 30% prądu z OZE

Zgłoś do moderatora
Radosny preesik o OZE opowiada, opowiada i opowiada ale na tym koniec. No poza wydzierżawieniem 3 tys. ha na których w 2021 postawił 4 MW w PV.

PGE na własnych gruntach co roku powinna uruchamiać przynajmniej 100 MW OZE. Zwałowiska są idealnym miejscem do zagospodarowania zarówno pod PV jak i wiatraki. Dlaczego spółka nie realizuje żadnych projektów ? Bo to spółka państwowa i nikomu nie chce się pracować jak można snuć wizje morskich wiatraków za 10 lat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,23% 6,28 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.