Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,81 zł , zmiana od tamtej pory: 17,03%

Re: obciążenie reszty majątku pod umowę pożyczki ?

Zgłoś do moderatora
jedno ci powiem nie tykaj syfa bo palce mocno poparzysz, ja na pewno nie zamierzam dokupywać tego dziada choć 10% akcji które posiadałem wcześniej nadal mam a pozostałe 90% zainwestowałem już dawno w bogdankę bo to mój podstawowy pakiet.
Estończycy nie podadzą lepszych wyników bo wolą ewentualnymi zyskami spłacać odsetki i zobowiązania od kredytów - ważne aby zarabiali ci na górze w tej spółce a drobny akcjonariat i szeregowi pracownicy niewiele z tego będą mieli.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER -2,77% 9,14 2021-12-03 16:43:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.