Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,30 zł , zmiana od tamtej pory: 3,76%

Re: O tyl pol nie napisze - 33,3 tys. testów

Zgłoś do moderatora
WiP z Polem - napiszcie coś o covid w Chorwacji albo zmianie przepisów w Niemczech bo perła coś dalej leci.
P.S. Sraczke to masz ty jak widzisz jak topnieje kurs. Co do wyniku - wszyscy wiedzą ze bedzie bardzo dobry. I co z tego? Najwyżej podskoczy przez dzień czy dwa i dalej osuwanie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INNOGENE 1,58% 9,65 2021-10-18 15:10:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.