Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,60 zł , zmiana od tamtej pory: -2,15%

Re: O KURCZE PIECZONE JAKIE ODLOTOWE WYNIKI. BRAWO VOXEL!!!

Zgłoś do moderatora
Jakie będą wyniki za IV kwartał jeśli od połowy listopada będą już liczyli razem ze Scanixem? I przestaną wydawać kasę na doradców, prawników i wszystkie trele morele dotyczące połączenia z ich dłużnikiem. Jak to wyjdzie w bilansie kawrtalnym? Będzie wiadomo za 3 miesiące. Na razie jest całkiem dobrze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOXEL -0,31% 31,90 2020-01-24 13:52:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.