Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,30 zł , zmiana od tamtej pory: -30,19%

Re: O której godzinie wyniki finansowe? Może po wynikach skoczy?

Zgłoś do moderatora
Jak widłowy blokował na 6,15 to mi się czerwona lampka zapaliła ale pomimo to kupiłem po 6,90. Dobrze, że sprzedałem po 7,00. Teraz będzie się bujać kurs wokół 5,50 przez parę lat bo nikt drugi raz nie da się nabrać. Free float mały może chcą wyjść z GPW dlatego dołują kurs?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EDINVEST -2,63% 3,70 2021-11-29 16:19:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.