Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,30 zł , zmiana od tamtej pory: -28,68%

Re: O której godzinie wyniki finansowe? Może po wynikach skoczy?

Zgłoś do moderatora
Nie mam nicu, a co trzeba mieć jakiś? Jak bym miał stały nick to by się pode mnie podszywały trole. KUPIŁEM EDINVEST PO 6,90 A SPRZEDAŁEM PO 7,00. TO SIĘ NAZYWA WYCZUCIE I ODWAGA, NIESTETY PO OPŁACENIU MAKLERA LEKKO DO TYŁU TU MAM. A jak by policzyć moje wejście po 4,40 a sprzedaż po 4,00 to jestem grubo do tyłu na tym walorze. Sprzedałem po 4,00 bo mi się kisiła gotówka a ruchu nie było ŻADNEGO na tym papierze czasem kilka lat....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EDINVEST 2,16% 3,78 2021-11-30 14:24:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.