Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,55 zł , zmiana od tamtej pory: -1,30%

Re: O co chodzi z kopalnią Barbara?

Zgłoś do moderatora
Walczą z biurokracją a w Polsce to ciężka walka. Tu o węglu jaki tam jest:
https://www.pulshr.pl/rekrutacja/kwk-barbara-reaktywacja-kopalni-w-chorzowie-stworzy-okolo-3-tys-miejsc-pracy,51738.html

Natomiast zamykanie państwowych i nierentownych kopalń może nawet ułatwić otwieranie prywatnych żeby złagodzić skutki dla górników i mniej importować węgla, który jeszcze przez wiele lat będzie potrzebny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASING 0,88% 11,40 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.