Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,10 zł , zmiana od tamtej pory: 19,15%

Re: o 11tej konferencja Kłamczuszka i robią powtórkę z marca

Zgłoś do moderatora
Informacje o tym że będzie 2 fala każdy kto chciał zarobić na giełdzie mógł bardzo łatwo wyszukać i niepotrzebne było żadne wykształcenie medyczne;
a tam siedzi szereg lekarzy biegłych specjalistów i to że mieli wiedze o nadchodzącej 2 fali było 100 procent pewne;
Jedyne do czego się przygotwali to do lockdownu i do nabierania ludzi że nie wiedzieli;

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO -0,59% 16,80 2021-01-15 16:39:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.