Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Dnia 2021-10-19 o godz. 12:40 ~zahaczyćzaziobro napisał(a):
> No to takie akcje powinny być przez śledczych zawieszone i nie mogłyby uczestniczyć w walnym.Ja jestem przekonany.że te 10,5 miliona też powinno być na czas śledztwa zawieszone.To powinno znacznie ułatwić rozwiązanie zagadki.

Na razie nie możecie, niestety, rozumiem Waszą bezgraniczną gorycz....
Ale popieram pomysł, wniosę o specustawę żeby moi śledczy mieli podstawę do zawieszenia takich akcji, a następnie opodatkuję Was Dobroczyńców narodu specpodatkiem 50% żeby dać najuboższym i na program rodzenia patriotycznych nowo-dzieci.
I tak będziecie szejkami, chyba nie macie nic przeciwko?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.