Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Dnia 2021-10-19 o godz. 12:14 ~zahaczyćzaziobro napisał(a):
> Witaj Johnnny.Po pierwsze zwracam honor. Po drugie teraz pisz jak najwięcej,bo widzisz jak przerażeni rzucili się robić ludziom wodę z mózgu i na koniec mam pytanie czy ten wielonikowiec ,to nie jest czasami bratem tego co siedzał 3 miesiące a śledztwo nadal trwa.Jeśli tak to dlatego mógł nabrać taką gromadę akcji i to penie po taniości może też bla brata?
>
>

Może ty Ziobro zrób sobie kółko na czole, tu nie Johnny z jego pustym prostackim 24-h warowaniem i jego sfory nicków jest ważny, a rezultat NWZA.
Poczekajmy, zobaczymy kto się będzie śmiał na koniec, pewnie ja widząc jak Małecki-Johnny zostanie "niesprawiedliwie" wywalony na zbity p..sk. Wtedy podtrzymuj go na duchu żeby jak najwięcej siedział na forum :-)
A to dopiero będzie płacz, że złodzieje się uwzięli na Małeckiego i jego PAM, hahaha :-)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.