Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Mirosław-zorentowany-killer-poinformowany-babciaKasia itd., skoro jesteś taki pewny, że PAM zostanie przegłosowany, co cię jak widać bardzo ucieszy, to czekaj sobie spokojnie na to przegłosowanie. Po co tak nerwowo od rana latasz po wszystkich wątkach, tworzysz dziesiątki nicków i szczujesz na PAM i Pana Małeckiego? Nie jesteś pewny tego przegłosowania? Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni, a zwycięstwo ogłasza się po, a nie przed. Jeszcze miesiąc do walnego, a ty już nerwy pokazujesz i wszyscy wiedzą po twoich wpisach jakie to masz "argumenty". To co zwykle, szczucie na PAM na bankierze, bo nic innego nie możesz. Gdybyś nerwowo się tu nie zachowywał, to może by się jeszcze ktoś zastanawiał co tam Mirosław planuje, a tak to już wszystko wiadomo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.