Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Dnia 2021-10-19 o godz. 09:44 ~srutututu napisał(a):
> Nikt nie bedzie sie bronił,taki przebieg był zaplanowany,szczury uciekaja z tonącej łajby.Pierwszy uciekł Krauze,nastepny był gen. z WSI,teraz przezesik z reszta kolesiów.Wyroki sadowe zapadły ze spółka nie ma kasy na upadłosc,do tego udzielono towarzstwu absolutorium,czyli kwity do sądu wrazie czego sa.Akcjonariusze nie maja nawet pokwitowania ze kupili papier do czterech liter.
> Takie rzeczy to tylko w Polsce,by wydymac akcjonariuszy
>
> Ps.nowy zarzad nie wytrzyma dłuzej jak do koca I kw,2022,bo sam zrezygnuje a spółka nie bedzie miała władz,mistrzostwo swiata
>
>

NWZA ma za zadanie wg. PAM przyparcie do muru włodarzy spółki żeby dostać potwiedzenie, czy to oszustwo czy nie, poprzez przegłosowanie lub nie, wniosków Małeckiego. Ja nie wierzę że Małecki nie jest świadomy, jestem przekonany że nie po to tam od dawna siedzi w spółce żeby dawać się oszukować, wraz z całym zarządem, a zatem jaki jest stan rzeczy (że przypomnę jego negocjacje z inwestorem).
Głosowanie na NWZA na korzyść PAM oznaczać miałoby zatem, że grubi pozbyli się akcji, no to wtedy definitywny koniec i nie trzeba dywagować czy nowy zarząd wytrzyma miesiąc czy dwa, on i tak nic nie będzie mógł zrobić, taka drgawka przedśmiertna spółki i tyle.
Faktycznie to byłby koniec jak powiedziałeś.
Ale to ryzykowna gra bo jak PAM zostanie przegłosowany, to dla nas będzie świetnie (grubi mają akcje i walczą) ale, jak ktoś powiedział, oznaczać będzie wywalenie R.Małeckiego, jego historyczny koniec oraz chorobliwego bezskutecznego szamotania się, pewnie o to mu chodzi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.