Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Dnia 2021-10-19 o godz. 09:28 ~poinformowany napisał(a):
> Dnia 2021-10-19 o godz. 09:16 ~srutututu napisał(a):
> > Jezeli BLG odchodzi i inni to juz jest koniec
> >
> >
>
> Zgadza się to będzie koniec więc ciekawie będzie popatrzeć czy zechcą się bronić a w końcu zaatakować.

Nikt nie bedzie sie bronił,taki przebieg był zaplanowany,szczury uciekaja z tonącej łajby.Pierwszy uciekł Krauze,nastepny był gen. z WSI,teraz przezesik z reszta kolesiów.Wyroki sadowe zapadły ze spółka nie ma kasy na upadłosc,do tego udzielono towarzstwu absolutorium,czyli kwity do sądu wrazie czego sa.Akcjonariusze nie maja nawet pokwitowania ze kupili papier do czterech liter.
Takie rzeczy to tylko w Polsce,by wydymac akcjonariuszy

Ps.nowy zarzad nie wytrzyma dłuzej jak do koca I kw,2022,bo sam zrezygnuje a spółka nie bedzie miała władz,mistrzostwo swiata

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.