Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,25 zł , zmiana od tamtej pory: 647,69%

Re: Nowy wywiad z naszym prezesem!!

Zgłoś do moderatora
OCTO jest systemem skierowanym do freelancerów oraz MSP. Wspiera on proces pozyskiwania (Lead Generator) i obsługi klientów zagranicznych, rejestrację czasu pracy współpracowników (Time Tracking), usprawnienie komunikacji z klientami oraz wewnątrz projektu (Kanban/Task Manager). Szacuje się, że obecnie np. w USA w ramach różnych form freelancingu współpracuje z firmami 55 milinów ekspertów. Blisko 58% freelancerów z USA współpracuje z partnerami zagranicznymi. Rynek jest więc duży.
 
Digitape to oprogramowanie do wymiany i archiwizacji plików multimedialnych przeznaczone do środowiska chmurowego, zbudowanego na usłudze AWS. Grupą docelową dla Digitape są stacje radiowe i telewizyjne, domy produkcyjne, YouTube (twórcy, agencje zrzeszające twórców) oraz inne firmy i instytucje, które tworzą materiały audiowizualne.
 
Komercjalizacja pierwszego z tych systemów to prawie na pewno przyszły rok. Drugiego być może również – zależy to głównie od tego, ile pracy dostarczą nam klienci zewnętrzni.

NIESTETY NIE TEN ROK, A PRZYSZŁY...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA -0,82% 24,30 2024-02-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.