Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,00 zł , zmiana od tamtej pory: 5,00%

Re: Nowy raport ze spółki 30.08.2018.

Zgłoś do moderatora
Jedziemy na 8 zł. teraz nic kompletnie się nie dzieje -trwa zaniżanie kursu i 0,00 sztuk obrotów. To istny cyrk i palenie głupa. Cena docelowa wynosi 2,20 euro X 4,28 = 9,416 zł. I tyle Badziewiak nr. 1 od kilku miesięcy powinien kosztować. Podjechaliśmy pod 7 zł. ( 6,82 ) ale nie było co zbierać więc powrót na niższe
" wyceny " . Niby kto tu oprócz mnie ma sprzedawać ???. A przy 8 zacznę ostro wywalać. NO.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -3,08% 6,30 2021-09-14 15:21:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.