Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,00 zł , zmiana od tamtej pory: -8,29%

Re: Nowy raport na stronie

Zgłoś do moderatora
witam.
Prezes dotychczasowy pełniący funkcję około 30 lat przechodzi na emeryture i będzie nowy prezes wybrany podczas WZA.
W tak stabilnej firmie uważam, że nie będzie to miało wpływu na cenę akcji, a w sierpniu jest dzień ustalania prawa do dywidendy 2zl
pozdrawiam
  • Nowy raport na stronie Autor: ~Ewelina
  • Re: Nowy raport na stronie Autor: ~wsloma

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HYDROTOR 2,73% 37,60 2019-07-22 15:01:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.