Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,30 zł , zmiana od tamtej pory: 90,91%

Re: nowy raport !

Zgłoś do moderatora
Kwestia czasu była aż zacznie rosnąć, patrząc na fundamenty i rynek angielski Provi jest mocno niedocenione. Będzie to samo co z innymi spółkami którym udało siebszybciej wystartować. Ze spółek bankowych/finansowych provident najszybciej zarabia a covid wg raportów angielskich pomógł zdecydowanie szybciej pozyskać nowych klientów. Nie sprzedawać tylko przy 30% zarobku, Ci co kupili przy 2,80 -3,50 trzymać spokojnie do końca 3 i 4 kwartału - kurs powinien być w okolicach 6,50 w optymistycznym punkcie a mniej w okolicach 5zl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.