Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,65 zł , zmiana od tamtej pory: 43,13%

Re: Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ?

Zgłoś do moderatora
Tak zgodzę się lepszą opcją będzie całkowite wykupienie nie ma wątpliwości. Kwestia że jeśli nie zdoła tego zrobić przez wezwanie zrobił sobie opcje rezerwowa wyjścia przez uchwałę. Więc teraz nie wiadomo czy to dobrze czy to źle jak zdobędzie 95 procent. Jeśli dojdzie do 85 czy 90 to zrobi to przez uchwałę zapewne taki ma plan. Poza GPW już łatwiej wykiwać mniejszościowych nie ma takiego zainteresowania i nadzoru. Będzie starał się wykupić pozostałych czy to groźba nowej emisji a być może jakaś marchewka czyli dobra cena. Na razie jest to dziwne wezwanie zobaczymy jak się potoczy rynek oczekuje jakiegoś podwyższenia ceny. Więc sobie poczekamy te kilka tygodni.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIK 0,90% 22,40 2021-05-06 14:34:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.