Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,90 zł , zmiana od tamtej pory: 40,88%

Re: Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ?

Zgłoś do moderatora
Ale nie mówię o przymusowym. W wezwaniu jest napisane o wyjściu z giełdy na podstawie art 91 . A więc zwołują walne zgromadzenie i jeśli na tym walnym będą mieć 90 procent głosów to wychodzą z GPW. Drobni zostają z akcjami ale nie mogą ich sprzedać na GPW a na umowy cywilne. Nie jest to miła perspektywa. Takie rzeczy już dużo razy działy się na GPW różnie się na tym wychodzi. Nie wiadomo czy drobni dali radę by to zablokować na walnym. To jest jeden ze scenariuszy oni to wpisali w wezwanie a więc mogą tak zrobic po prostu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIK 0,90% 22,40 2021-05-06 14:34:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.