Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,90 zł , zmiana od tamtej pory: 40,88%

Re: Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ?

Zgłoś do moderatora
Taaa. A widzisz co jest napisane w wezwaniu ? Przyszykowana już jest uchwala o wyjściu z GPW bez przymusowego na podstawie uchwały walnego , do tego trzeba 90 procent głosów na walnym .... Wierzysz że wszyscy drobni pojawia się na walnym ? Po prostu tu grozi wyjście z giełdy na podstawie art 91 i masz to wyraźnie napisane. Oni wcale nie potrzebują waszych akcji żeby wyjść z giełdy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIK 0,90% 22,40 2021-05-06 14:34:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.