Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,05 zł , zmiana od tamtej pory: 48,84%

Re: Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ?

Zgłoś do moderatora
Chciałem tylko o merytoryczne odpowiedzi. Twoja taką jest ale pozwolę się z nią nie zgodzić. Po pierwsze spółka jest warta 190 mln, przeczytaj artykuł. Po drugie musieli by mieć nie ponad 90% a ponad 95%, co jest nierealne bo nikt poza większościowymi(którzy mają w zależności od źródła od 65 do 72%) im tego nie odda po obecnej cenie. A czasu dali sobie mało więc chyba im się spieszy. Kolejne wezwanie jest statystycznie 19% wyższe i też nie musi skończyć się sukcesem. Czyli wezwą po przykładowo 17,25 a potem po 20,5, ewentualnie jak nadal nie będą mieli tych 95% to po 26 zł. Co nie zmienia faktu że i tak kupią po taniości bo spółka jest warta 190 mln!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIK 0,90% 22,40 2021-05-06 14:34:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.