Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,05 zł , zmiana od tamtej pory: 48,84%

Re: Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ?

Zgłoś do moderatora
A i wezwanie będzie po niskiej cenie :) na bank dużo niższej niż 20 zł bo maja do tego prawo bo średni z ostatnich miesięcy jest teraz na poziomie coś koło 14 zł :) a jak będą mieli ponad 90 proc akcji to wam zawiną akcje bez pytania i ktoś kto brał po cenie wyższej zostanie ze strata. Ale naganiacie dalej :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIK 0,90% 22,40 2021-05-06 14:34:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.