Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,00 zł , zmiana od tamtej pory: -10,00%

Re: Nowy prezydent i jego partia zdobyli pełniię władzyna Ukrainie'

Zgłoś do moderatora
A sądzisz, że jest to w ogóle w interesie Rosji? Jeśli tak to czemu?

Dla mnie najważniejsze będą wyniki za IIIQ + info o dywidendzie za 2018 + przenosiny na GPW

Dzisiaj w końcu ktoś pękł i spuścił trochę papieru do tego zlecenia 5k po 20zł, zastanawiam się czy leży tam jakieś zlecenie K ukryte ale nie było dane dzisiaj się dowiedzieć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA -0,94% 18,00 2020-06-05 14:39:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.