Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,45 zł , zmiana od tamtej pory: 144,44%

Re: Nowy komunikat na stronie

Zgłoś do moderatora
nio lepszy lepszy bo kontrakty grubsiejsze , i na ojro tez cos uszczka bo idzie do gory i to nie malo jakies 100 tys pln. na dzien dzisiejszy biorac wartosc ojro i obecne kontrakty. szkoda tylko ze taka hossa robotnicza w zre na dlugi a nie na podzial zyskow. ale mam nadzieje ze odrobia ,splaca i pojda do przodu. moze nawet znajdzie sie jakis inwestor i dokapitalizuje za udzialy ale nie na takiej zasadzie jakiej chcialo gk. to sa moje pobozne zyczenia ,ale kto wie... tak jak Ty noreczko jestem co raz wiekszym optymista.
zeszly rok przeszedl na niczym, praktycznie przynoszac straty wiec w tym nalezy sie odbicie
no i wreszcie moze zarzad dostal rozumu..
pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB 0,92% 1,10 2021-10-26 16:28:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.