Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: NOWY KOMUNIKAT - co za galimatias zaprezentował skąpiec

Zgłoś do moderatora
Co ciekawe we wniosku o wydanie akcji (wariant z 2019/02) znajduje się punkt, w którym wnioskujący nakłaniany jest do złożenia oświadczenia, że zwrócił kwotę otrzymaną w ramach anulowanego wykupu akcji. Jako akcjonariusze (a w związku z unieważnieniem wykupu pozostajemy akcjonariuszami) mamy prawo złożyć wniosek o wydanie dokumentu akcji a spółka ma obowiązek go wydać (niezależnie od rzeczywistych bądź wyimaginowanych należności). Ciekawe ilu akcjonariuszy postanowi zagrać w bambuko z THC w tym zakresie :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FAM 11,11% 1,80 2018-02-19 15:28:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.