Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: NOWY KOMUNIKAT - co za galimatias zaprezentował skąpiec

Zgłoś do moderatora
Ale Ty wymyślasz chłopak teorie. A ludzie biedni bo słuchają takich dyrdymałów. To już nie można zmienić RN bo ucieczka? Pozostałe osoby w RN nie "uciekają" bo zgapiły? Sam nie wiesz co mówisz. Nic nie rozumiesz i tylko ludzi w błąd wprowadzasz ciągle. Jak to dobrze, że nie posłuchałem Cię jakiś czas temu i oddałem wiekszość akcji w wezwaniu za 4,2 a potem na ostatniej sesji 1,3+... Zostałbym jak inni, którzy słuchają GAN z ręką w nocniku. Zaglądam tu dla śmiechu, bo to co wypisujesz to żenada. Te posty pisane tylko i wyłącznie wielkimi literami o niby rzeczach ważnych, które w rzeczywistości są nieprawdą.

GAN, Tobie ktoś płaci za takie manipulowanie ludźmi? W sumie to od dawna podejrzewałem, że jesteś od Grzegorza. Wystarczy pomyśleć chwilę - zniechęcasz ludzi do sprzedaży, najpierw w wezwaniu i później, żeby THC mniej na akcje wydało a później i tak robiło swoje w spółce? W sumie dzięki Tobie THC oszczędza więc wszystko się spina...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FAM 11,11% 1,80 2018-02-19 15:28:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.