Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,97 zł , zmiana od tamtej pory: 106,19%

Re: NOWY INWESTOR KUPIŁ AKCJE- / SKOTAN/ I WIELKA KASA DLA NAS Z PPK -L

Zgłoś do moderatora
Własnie. Roman to największe zagrożenie dla skotana bo ten człowiek jest tak odrażający dla drugiego czlowieka że szkoda gadać. Jeden przygłup tutaj śmiał go porównywać z Zaorskim. Rafał ze swoich zyskownych trejdów 5% oddaje na chore dzieciaki a ten by jeszcze je ograbił gdyby tylko mógł. Kark nigdy nic dobrego nie zrobił dla ludzi i wali mnie to że zatrudnia 20 tyś ludzi i ma fabryki na 4 kontynentach ja na te swoje miliardy ukradzione na manipulacjach giełdowych wyruchał pewnie z 10 razy więcej ludzi. Prymityw i złodziej będzie zapewne do śmierci. Na wszystkich jego firmach tylko wałki i przekręty. W tym jest najlepszy a jako człowiek totalny wrak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKOTAN 0,00% 2,00 2020-08-10 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.