Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,10 zł , zmiana od tamtej pory: -74,15%

Re: Nowy dobry raport-czyżby?Czy znasz ostatnio podane wyniki fin.?

Zgłoś do moderatora
Awbud podpisuje celowo nierentowne kontrakty? Nonsens. Kurs spada bo ktoś sprzedaje
Dostał dobra cenę w wezwaniu a resztę akcji pakuje w rynek. Stopa redukcji była duża więc sporo akcji mu pozostało. To stałe el. gry na Awbudzie.Niedlugo zaczną się grubsze zakupy bo cena jest atrakcyjna. Już tak bywało, że po dużych spadkach na zakupy ruszał ukryty większy akcjonariat. Ludzie związani z kierownictwem spółki, którzy nie chcieli się ujawnić w podawanych info o zakupie większych pakietów akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.