Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,10 zł , zmiana od tamtej pory: -74,15%

Re: Nowy dobry raport-czyżby?Czy znasz ostatnio podane wyniki fin.?

Zgłoś do moderatora
Kurs Awbud poszedł w dół, człowiek z za zarządu Murapola (prezes), który stał za kupnem akcji Awbud przez Murapol wyleciał, więc to są fakty, podobnie jak kiepskie wyniki finansowe (ogłoszone przez sam Awbud), samo zawarcie jakiegokolwiek kontraktu automatycznie nie daje kasy - trzeba zrobić i dostać kasę (a gdzie koszty wykonania), czy nie jest tak, że Awbud dostaje te kontrakty bo chce najmniejszego wynagrodzenia? Może mi wytłumaczysz, dlaczego akcje spadają?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.