Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,80 zł , zmiana od tamtej pory: 8,97%

Re: Nowy devlog Occupy Mars

Zgłoś do moderatora
Na fb nowe info i na steam !! Na GSS i HW2 czekało ok.5000 osób na Occupy Mars już teraz czeka 30 000 osób! Na YT kilkanaście tysięcy wyświetleń I Ok. 200 000 pobrań Occupy Mars prolog !!! Gra ma.dostać tryb kooperacji po Green Hell wiemy o ile może wzrosnąć sprzedaż gry

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 0,75% 40,10 2022-12-08 17:02:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.