Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,59 zł , zmiana od tamtej pory: 25,85%

Re: NOWE SALONY JLR

Zgłoś do moderatora
Czyli mam rozumieć, że ktoś wyłoży grubą kasę, żeby dostosować do wymogów JRL salon działający przez rok? Na pewno zbiją na tym fortunę :)

Tam gdzie Gazda ma swoje salony nie bardzo widać, żeby coś się działo, więc gdzie ten przejściowy salon w końcu będzie? Jakoś nikt nie chce konkretnie odpowiedzieć.

Tak w ogóle to ktoś na forum pisał, że BAS ma działać do maja. W czerwcu chętnie tam zajrzę, aby to potwierdzić :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -0,67% 0,74 2021-06-15 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.