Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,64 zł , zmiana od tamtej pory: -57,81%

Re: Nowe rozdanie, krupier inny, karty nie poznaczone, stół nowszy.

Zgłoś do moderatora
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.unn.com.ua%2Fuk%2Fnews%2F1802925-kolomoyskiy-zaklikaye-zelenskogo-ogolositi-v-ukrayini-defolt&h=AT2Vs2WJuuC1jp5hlDjakKCXKG_7OJyMS5kHXZBjREmnFCGMFF18bQaVPnGc7WsgaqtHIe_7ljIX9ofg-jEouhqXECWQck9Sn_mBEiXYeg_y9m1BTEOzYoAqhYi7wlL8-BGkG-ZwEw Grecja, Argentyna, Venezuelą Europy chcą być...ktoś to rozkradł, i kurs wywindował

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COALENERG -3,57% 0,27 2020-07-08 16:48:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.