Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: NOWE INFO !!! Rozpoczecie dzialalnosci na Slowacji

Zgłoś do moderatora
Po co jak tu się rozkręcają z biznesem - jak sami rodacy w ub. roku wysłali 4mld euro to ile wysyłają ludzie z innych krajów, gdzie otwierają biznes? Rynek wielki,nie do do policzenia chyba ile warty.....

Z papierkiem z knf szansa na sukces wielka no i banki mogą podgryźć wg tego https://www.bankier.pl/wiadomosc/W-Polsce-powstala-nowa-instytucja-platnicza-2691226.html

Jeśli instytucje płatnicze wykorzystają wszystkie możliwości, jakie daje im prawo, to wkrótce ich oferta może stać się alternatywą wobec podstawowych usług bankowych. Ci, które nie potrzebują pełnego pakietu bankowych produktów, będą mogli skorzystać z usług rozliczeniowych tego typu podmiotu. Konkurencja ożywi rynek, a banki mają o czym myśleć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 1,27% 0,24 2022-11-28 14:41:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.