Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: NOWE INFO !!! Rozpoczecie dzialalnosci na Slowacji

Zgłoś do moderatora
Kwestia Rosji będzie maiła wpływ niestety na wszystkie giełdy, a w przypadku konfliktu nie będzie spółki która nie straci, każdy będzie chciał mieć kasę, chociażby po to aby później taniej kupić. Ten co pisze, że będzie inaczej jest albo początkującym inwestorem, albo celowo wprowadza w błąd i ma jakiś w tym cel. A spółki z Newconnect lecą pierwsze, wystarczy sprawdzić jak zachowywał się ten rynek historycznie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -6,72% 0,25 2022-12-02 14:37:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.