Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,74 zł , zmiana od tamtej pory: -8,38%

Re: Nowe info...

Zgłoś do moderatora

Dnia 2019-12-06 o godz. 22:47 ~lesio napisał(a):
>> No i jaki to ma związek? Tym Razem Więcek dał pieniądze spółce zależnej Eni, więc Eni poręcza zwrot kasy. Co to ma wspólnego z zastawem? To raczej świadczy o tym, że nie boi się, że pieniądze przepadną.

Dnia 2019-12-09 o godz. 20:43 ~Free napisał(a):
>> Co Wy tu robicie? Jeden członków nie rozróżnia, drugi poręczenia od zastawu.

Autor: ~ znawca >> w ramach umowy poręczenia może być zastaw na udziałach ...jak to bylo z ENIQ

Autor: ~ lesio >> A jest, czy piszesz co ci przyjdzie do głowy?

Autor: ~znawca >>  W przeciwieństwie do Ciebie mysle, zanim cos napisze ....

Autor:~ lesio >> Własnie widzę. Mnóstwo myśli kłębi się w twojej głowie i od czasu do czasu ubierasz te myśli w słowa i zamieszczasz na forum, bezmyślnie ...

Do Najmądrzejszego ,, ~lesio '' !!! . Tak więc doczekałeś się potwierdzenia że Więcek nic nie daje , jeżeli nie widzi w tym ZYSKU !!. Piszesz że nie boi się , że pieniądze przepadną. Nie przepadną - - tylko ostatecznie Spółki córki ,, ZEC Energoservice ''Sp. z o.o. , ,, ENITEC '' Sp. z o.o. , ,,EL-GOR '' Sp. z o.o. , ,, ENERGOREM '' Sp. z o.o. , znajdą się w W.A.M. Sp. z o.o. Ja już odpisywałem Ci na Twoje >>bezmyślne brednie<< , a Znawca podsumował Cię idealnie >> W przeciwieństwie ... ... ... ... ... napisze....( j.w. ).
A do drugiego niedowiarka ,,~Free '' . Tylko tyle >> czy zabezpieczenie roszczeń to zastaw ???<< . Co Ty tutaj robisz ??? - MYŚL-.
Poczytajcie sobie : Projekty Uchwał - NWZA z dnia 29.01.2020r.
https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2019-12/Projekty_Uchwal_-_NWZA_201912180126649236.PDF

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS 0,30% 0,68 2022-07-07 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.