Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,94 zł , zmiana od tamtej pory: -22,17%

Re: Nowe info...

Zgłoś do moderatora
Zarząd Spółki ENERGOINSTAL S.A. z siedzibą w Katowicach (dalej "Spółka") informuje, że w dniu 12 marca 2018r. otrzymał od Stanisława Więcka prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Stanisław Więcek Zumamast zawiadomienie o przejęciu przedmiotu zastawu rejestrowego na własność.
Zgodnie z zawartą w dniu 25.09.2017r. umową zastawu 3.920 udziałów w Eniq Sp. z o.o. stanowiące własność Energoistal S.A., które stanowiły zabezpieczenia spłaty wierzytelności przysługującej Stanisławowi Więckowi ZUMMAMAST z tytułu umowy dzierżawy nr 1/2007 oraz nr 2/2007 wraz z późniejszymi zmianami. Wobec braku spłaty zadłużenia przez Energoinstal SA wobec Stanisław Więcek Zumamast, dnia 09/03/2018r Zastawnik skorzystał z przysługującego mu prawa i przejął na własność 3920 udziałów za cenę uzgodnioną przez Strony w przedmiotowej umowie zastawu tj. kwotę 5 413 520zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS 3,40% 0,73 2022-06-29 16:45:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.