Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,84 zł , zmiana od tamtej pory: 660,87%

Re: Nowe info

Zgłoś do moderatora
MEDAPP SA (12/2017) Podpisanie porozumienia z Uniwersytetem Medycznym w Astanie
2017-09-29 13:16:01
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Spółka MedApp z siedzibą w Krakowie ("Spółka", "Emitent"), w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI 11/2017 z dnia 15 września 2017 r., informuje, że w dniu 29.09.2017 otrzymała obustronnie podpisane porozumienie z Uniwersytetem Medycznym w Astanie, na mocy którego strony wyraziły wspólny cel związany z ustaleniem warunków nawiązania współpracy w obszarze telemedycyny oraz wizualizacji 3D. Porozumienie zakłada, że rola Emitenta skoncentruje się na dostarczeniu aplikacji CarnaLife i niezbędnych urządzeń diagnostycznych (telemedycznych), systemów holograficznych oraz urządzeń Hololens, monitorowaniu realizacji wdrożenia dostarczonych rozwiązań oraz szkoleniu personelu, zapewnieniu kontaktu z firmą Microsoft i jej udziału w przedsięwzięciu oraz nabyciu w przyszłości akcji spółki utworzonej przez Uniwersytet Medyczny w Astanie, której celem będzie prowadzenie działalności w obszarze telemedycyny i systemów holograficznych.
Po stronie Uniwersytetu leży m.in. prowadzenie rozmów z Ministerstwem Zdrowia Republiki Kazachstanu w zakresie wdrożenia projektu, zapewnienie miejsca, środków i opieki prawnej dla działalności spółki, dostarczeniu wiedzy medycznej oraz zasobów ludzkich niezbędnych do prowadzenia projektu.
Zawarte porozumienie obowiązuje do 31 grudnia 2019 r. i ma charakteru określający zakres działania przed nawiązaniem współpracy. Dla wejścia w życie zapisów porozumienia wymagane jest podpisanie odrębnej umowy.
O dalszych etapach negocjacji z Uniwersytetem Medycznym w Astanie Emitent poinformuje odrębnym raportem ESPI.

co to info ma wspólnego ze spółko RSY JAWNA KPINA - to jawne oszustwo, jawna manipulacja
  • Nowe info Autor: ~Tom
  • Re: Nowe info Autor: ~olo
  • Re: Nowe info Autor: ~olo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RSY -3,45% 14,00 2020-10-23 16:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.