Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: -61,67%

Re: Nowe espi

Zgłoś do moderatora
Dzieki, ale to nie czujnosc, zwykle prostowanie glupich komentarzy, ktorych tu ostatnio wyjatkowo duzo. Obaj znamy nicki stalych bywalcow, zwlaszcza ze nie ma nas zbyt wielu. Jakies kobitki wrozyly zjazd ponizej 2zl, a bylo 3.20+. jak widze takie bzdety od paru dni to sie ciesze bo moze bedzie znow okazja dokupic ponizej 3. Im blizej 2.30 tym lepiej. JC zjechal ponizej 5proc. Nawet jesli to on wejdzie jako jeden z podmiotow to zagwarantuje wybicie za co nikt z nas sie nie pogniewa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS 6,48% 1,15 2022-08-11 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.