Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: 4,52%

Re: Nowa strategia grupy Lubawa!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-12-05 o godz. 22:14 ~Lubawa napisał(a):
> Chyba jakaś siłę mamy jako akcjonariusze?

siła sprawcza drobnych akcjonariuszy jest taka jak np. siła sprawcza Janusza Korwin Mikkego i całej tej pryszczatej Konfederacji: mogą sobie mówić o likwidacji, podatków, ZUSu i benzynie za 2 złote ale wierzą im jedynie dorastający, pryszczaci młodzieńcy a składki ZUS rosną, benzyna po 5 zł itd, itp.

...tutaj widoków na wzrosty nie ma i długo nie będzie, każde natomiast wystąpienie prezesa skutkuje spadkiem kursu. Strach pomyśleć co stanie się po ogłoszeniu strategii.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LUBAWA -1,42% 0,83 2020-01-27 09:44:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.