Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  75,00 zł , zmiana od tamtej pory: 8,27%

Re: Nowa rekomendacja z santander kupuj 175zl

Zgłoś do moderatora
 Financials. We decreased our forecast due to a shift of assumption concerning CD20 commercialization in the EU to 2021E. As a result we also postponed potential milestones inflow.  Valuation and risks. 12M TP for Mabion set at PLN170, based on a risk-adjusted DCF model.

Oni zakładają że już w tym roku pojawią się przychody a od 2021 zyski.
Co do santander to są dwie możliwości : papier zebrany i teraz analiza i rekomendacja żeby w portfelu rosło
Papier martwy rejestracji nie będzie, rekomendują żeby wypchnąć jak najwięcej akcji,
chyba pierwsza opcja bardziej prawdopodobna (wg mnie)
Jeśli będzie rejestracja w ciągu 3 miesięcy to 170 będzie mało, jest tam też tabelka z możliwymi przychodami, wydaje mi się że po rocznej przerwie jest tu powrót do wzrostów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION -0,98% 81,20 2021-06-17 17:04:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.