Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,50 zł , zmiana od tamtej pory: -1,29%

Re: nowa inicjatywa akcjonariuszy PGNIG ...

Zgłoś do moderatora
A kto Wam powiedział,ze parytet ma byc 1:10? Prosze nie naganiać na spadki. Majac na wzgledzie perspektywy PGNiG na najblizsze lata, kiedy to ruszy Baltic Pipe, kiedy gaz jeszce bardziej bedzie wypierac węgiel,kiedy ceny gazu bedą musiały rosnac zgodnie z dyrektywami Unni Jewropejskiej to kurs PGNiG 10 + w 2023. Który powazny akcjonariusz PGNiG odda to ponizej 8 śmieszne. O ile dojdzie do połaczenia to zobaczymy co bedzie, ale zawsze mozna kurs wywindować na 10 i wiecej a wtedy zobaczymy co zrobi SP.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGNIG -0,16% 6,42 2021-06-11 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.