Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,92 zł , zmiana od tamtej pory: -8,22%

Re: Nowa emisja ? coś tu nie gra

Zgłoś do moderatora
Nie podoba mi sie ale wyjasnia dlaczego stoi na miejscu. Bo gdyby byl kurs 6 to nowa emisja musi byc drozsza a inwestor nie zainteresowany do zaangazowania kapitalowo w spolke. Dane nadzei, ze po tej Emisji kurs wystrzeli. Chyba ze, Lew ma jeszcze przyaciol w kolejce ktorzy tez chca zeby z Mimi dzelil Ii nastapi nastepna emisja I tak w kolo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MPAY 0,75% 2,68 2021-09-17 15:36:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.