Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,25 zł , zmiana od tamtej pory: -23,35%

Re: Novavax!!! Co tam się od janiepawla??!!

Zgłoś do moderatora
Dobrze powiedziane że zyskają ci których stać na przeczekanie.
Dlatego bogaci się bogacą a biedni biednieją, bo biednemu po jakimś czasie się kończy kasa i musi sprzedać akcje przeważnie wtedy kiedy kursy spółek szorują po ziemi, a bogaty w tym czasie nie dość że trzyma to jeszcze skupuje od tego biednego. Bogaty sobie może poczekać i parę lat na odbicie. Na tym polega transfer kapitału w czasie kryzysu - od biednych do bogatych. Zawsze w jedną stronę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION -1,93% 17,82 2023-03-31 17:00:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.