Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Nortcoast - potencjał na ponad 2 zł

Zgłoś do moderatora
A propos wyceny Amerbokers - zakłada ona spadek zysku netto z 3,6 mln zł z 4,1 mln i przychodów 133,2 mln ze 123,9. i zaleca trzymanie akcji, zgodnie z zasadą Buffett'a, że "najlepszym przedziałem czasowym trzymania akcji jest wieczność" .

Zarówno ta wycena jak i obecna giełdowa nie uwzględnia dotacji unijnej do inwestycji w mleczarnie, a tam mowa o nieco większych kwotach niż 3 mln pln, oczywiście nie wejdą one wprost do zysku netto, ale cash flow jest nie mniej ważny. I tu leży premia, na której warto zarobić.


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.