Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Nortcoast - potencjał na ponad 2 zł

Zgłoś do moderatora
Rośnie przy ładnym obrocie i rosnąć będzie hahaha, jak fajnie. I co wszyscy się cieszą, czy ktoś do teraz nie zdążył. Mam pocieszające info - jeszcze jest czas.

Ale tak poważnie, to Spólka wypłaciła 5groszy na akcje, czyli ok. 4%, a 3 razy tyle zostawiła u siebie i nie ma to nic wspólnego z wynikami tylko z przepływami finansowymi.

Spółka wnioskuje o dotacje na poziomie ok. 50% inwestycji, zatem resztę musi wydatkować z bieżących przepływów, one są dodatnie, ale nie na tyle, żeby taką inwestycje udźwignąć, no chyba że kredyt kupiecki zwiększylibyśmy jak w Toorze, ale to nie ten segment.

Stąd pozostawienie części zysku netto z zeszłego roku. Dobrze, że spółka nie zwiększyła kredytowania, oznacza to , że te środki pozostawione + bieżaca nadwyżka w przepływach + dotacja powinny całkowicie wystarczyć.

Pozdrawiam, Baca

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.