Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: 19,22%

Re: Normalna wycena to tak koło 7zeta.

Zgłoś do moderatora
wycenę według czego??? kreatywnej księgowości Czarnego i inżynierii finansowej pomiędzy spółkami!!! żebyśmy się nie obudzili jak w pamiętny weekend majowy na Idea Bank gdzie wypadł trup z szafy i realna wycena diametralnie się zmieniła. Ciekawe co tym razem Czarny szykuje?? Jakiś wykup przez Holding od siebie po zawyżonej cenie akcji Nobla a może Opena lub po super promocji akcji Idea GetinLeasing bo, o ile dobrze pamiętam, to koło 40% procent ma w dalszym ciągu. A może podbije kurs, upcha akcję i zrobi resplit???......Szulerni Czarnego końca nie będzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -0,41% 1,46 2021-10-28 17:02:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.